0537 557 7475WhatsApp

Çağrı Halı Yıkama

Çağrı Halı Yıkama profesyonel kadrosu ile sektördeki farkını ortaya koyarak hizmet vermektedir. İlk olarak İç Erenköy'de bir fabrikada başlayan bu iş serüvenimiz şimdilerde kaliteli ve nitelikli duruşumuz sayesinde daha geniş bir alana yayılmaya başladı. Temizlik bilincini bir üst mertebeye taşıma isteğiyle işimize dört elle sarıldık. İlk günkü hassasiyetimiz şimdilerde heyecana ve daha da önemlisi yerinde bir titizliğe dönüştü. Biliyoruz ki, her şeyden önce sağlık! Bu sebeple halı temizlemede kullandığımız her ürünün içeriğine ayrıca dikkat etmekteyiz. Çocukların ve yetişkinlerin sağlığını tehlikeye atmayacak, kimyasal madde içermeyen temizlik ürünleri ile Çağrı Halı Yıkama olarak Avrupa standartlarında hizmet sözü vermekteyiz.

Profesyonel Halı Yıkama

Teknolojinin gün geçtikçe geliştiğini yakinen takip etmekteyiz. Yeni yıkama araçları kullanarak sağladığımız temizliğin kusursuzluğu bizim için önemlidir. Halınıza ilk baktığınızda kir gözükmemesi tam anlamıyla temizlendiğine işaret etmez. Halı yüzeyi kirin en az tutulduğu yerdir. Kir halının tüyleri arasına yerleşerek hapsolur. Derinlemesine halı temizliği için profesyonel hizmet şarttır. Firmamız evinizin en değerli eşyalarından biri olan halınıza nazik davranır. Böylece halı temizlik esnasında yıpranmaz. Biz sizler için en iyisini isterken daha ne yapabiliriz düşüncesiyle gayretimizi artırıyoruz. Firmamızı daha yakından tanımak mı istiyorsunuz?

Biz Ne Yapıyoruz?

  • Bizimle irtibata geçiyorsunuz. Dilediğiniz yere gelerek kapınızdan halılarınızı alıyor ve temizlik için yola çıkıyoruz.
  • Her halıyı cinsine göre yıkıyoruz. Halı tipine uygun yıkama tekniği ile kirden arındığına emin olana kadar temizliğe devam ediyoruz.
  • Personellerimizin işe hâkim olmaları müşteri memnuniyetini de beraberinde getiriyor. Halının kiri emeceği göz önünde bulundurularak derine nüfus eden tüm kiri özel uygulamalarla ortadan kaldırıyoruz.
  • Evin tüm eşyalarının tamamlayıcı parçası halıdır. Eve giren kişiler öncelikle halıya dikkat kesilirler. Böylesine ön planla olan bir eşyanın hijyenik olmaması hiç hoş olmaz. Hane halkının ve sevdiklerinizin sağlığı için Çağrı halı yıkama nın hizmetlerine güvenebilirsiniz.
  • Yalnızca ev değil, işletmeler için de temizlik hizmeti vermekteyiz. Sektörde akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Bunu kendimize özgün hijyen anlayışımıza ve sizlerin ilgisine borçluyuz.
  • Beklentinizi karşılamak için çağa ayak uyduruyoruz. Fikirlerinize değer veriyoruz.

Bize hemen buradan ulaşabilirsiniz.

garantili halı yıkama
Halı Temizleme Fabrikası

Herkesin temizlik algısı farklı olsa da ortak bir anlayış vardır. İlk bakışta pırıl pırıl görebilmek! Çağrı Halı Temizleme fabrikası bu tabuyu da yıkıyor. Yalnızca gördüğünüz kirlerden değil görmediklerinizden de korunmanız için derinlemesine temizlik sağlıyor. Profesyonel halı yıkama denildiğinde beklentiniz de yüksek olacaktır.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi bu konuda asla mağdur etmiyoruz. Sevgiyi ve saygıyı ön planda tutarak, daha fazla kişiye ‘’ doğru halı temizliği ‘’ konusunda erişmeye çalışıyoruz. Halıda biriken mikroplarla çok fazla temas etmek zorunda kaldığınızı biliyor muydunuz? Sağlığınız önceliğimizdir. Firma olarak yıllar boyu mutlu müşteriler sözü vererek, daima sizlerleyiz...

Halı Yıkama Müşteri Yorumları