0537 557 7475WhatsApp
halı yıkama servisi

Hizmetlerimiz

İçerenköy Halı yıkama , halılarınızı mutlu eden temizlik formülleri ile alanında bir numaradır. Halınızı adresinizden alır ve tertemiz bir biçimde yıkadıktan sonra size teslim ederiz. Peki halı yıkamada nelere dikkat ediyoruz? Halılar sürekli temas halinde bulunan ve kir tutmaya oldukça meyilli eşyalardan yalnızca biridir. Halınız ne kadar kaliteli olursa olsun düzenli temizlenmek zorundadır. Yüzey olarak temiz görünen halıya aldanmamak gerekir.

Halının dokumalarının arasına biriken kir zerreciklerinden bakteri ve mikrop üremeye başlar. Dolayısıyla halıya hapsolan mikrop halı süpürüldükçe daha fazla etrafa yayılacaktır.

Halıdaki Toz Zerreleri

Halınızın temizliğinden emin değilseniz tozutmamanız en iyisidir. Halıdaki toz uçuşmaya başladığında havaya karışır ve ortamdaki kişilerin solunum yoluyla vücutlarına girer. Bu da pek çok hastalığın başlangıcıdır. Özellikle astım bronşit gibi kronik rahatsızlığı bulunan kişilerin evde halı kullanmamalarının sebebi sağlıktır. İçeren köy halı yıkama firmamız dilediğiniz zaman arayarak temizlik içeriği hakkında bilgi de alabilirsiniz. Genel temizlik paketleri bütçe olarak daha fazla yüz güldürse de kimi paket tercih etmek yerine yalnızca halı yıkanmasını isteyebilir.

halı yıkama servisi
garantili hizmet

Garantili

Profesyonel, garantili temizlik, yaptığımız tüm işler garantilidir.

Zamanında

Zamanında

Halı yıkamalarımız 3 günde teslim ediyoruz.

profesyonel

Profesyonel

Öncelikli hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Neler Yapıyoruz

Bizler sizin tercihlerinize göre şekil alıyoruz. Şimdi daha yakından İçerenköy halı yıkama ailesi olarak neler yaptığımızı sıralayalım:

 

Hizmetlerimiz çok kapsamlı olup her biri ayrı ücretlendirilmektedir. Mesela, Villa ve yat temizliğinden örnek verecek olursak, bu tür temizlik hizmetleri detaylıdır. Her köşesi milimi milimine temizlenmeye gayret edilir. Villa, geniş olması sebebiyle tek kişinin üstesinden gelebilmesi çok zordur. Ancak ve ancak günlere yayarak temizlik yapılabilir. Bizler ise, profesyonel personellerimizle kısa sürede görünen ve görünmeyen pek çok kısma erişerek gayretli bir temizlik performansı sergiliyoruz. Temzilik takıntısı olan kişilerin bir başkasının yaptığı temizlikten memnun kalması çok zordur.

 

Temizlenen her yeri tekrar temizleme ihtiyacı hissederler. Firmamız ev temizliği konusunda hassas olan pek çok aileye işinde ne derece titiz olduğunu da kanıtlamaktadır. Verdiğimiz her hizmet memnuniyet garantilidir.